NAPIŠTE JEŽÍŠKOVI

Napis Jeziskovi

 

Soutěž byla ukončena!

Děkujeme všem za zapojení do soutěže, potěšilo nás množství příspěvků. Výhru získávají tito soutěžící:

 • Veronika Sochorová
 • Andrea Minářová
 • Barbora Malá
 • Irča Havlová
 • Linda Chen
 • Libuše Kalčíková

 

Gratulujeme!

Informace pro výherce: Do zpráv naší FB stránky nebo na e-mail info@zapnap.cz napište svou doručovací a e-mailovu adresu a to nejpozději do 7 dnů od data zveřejnění tohoto příspěvku, aby výhra nepropadla. Poté, co od vás adresy obdržíme, zašleme vám výhru a to nejpozději do 14 dnů.

Těšíme se na vaši zprávu.


Soutěž na www.facebook.com/zapnapcz

Napište Ježíškovi, který spací pytlíček byste chtěli svému děťátku dopřát. Pište rovnou do komentáře, a to pouze jednu z uvedených možností: SOVIČKY, OPIČKY, PRINCEZNY, DIVOKÝ ZÁPAD, PIRÁTI nebo MEDVÍDCI. 

6.12.2018 vylosujeme 6 výherců.


Pravidla soutěže „Vyhraj spací pytel s nožičkami“

 1. Pořadatelem soutěže je společnost Enovato s.r.o., se sídlem Holubice 395, 683 51 Holubice, IČ: 07158343 zapsaná v obchodním rejstříku vedeného Krajského soudu v Brně oddíl C, vložka 106524 (dále jen pořadatel).
 2. Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem. Facebook nenese za soutěž žádnou odpovědnost. Veškeré dotazy nebo komentáře musí být směřovány na pořadatele soutěže.
 3. Soutěž probíhá v období od 25.11.2018 do 5.12.2018 do 23:00 hodin na stránce facebook.com/zapnapcz. Soutěžící se do soutěže zapojí, když napíše do komentáře jednu z uvedených možností: SOVIČKY, OPIČKY, PRINCEZNY, DIVOKÝ ZÁPAD, PIRÁTI nebo MEDVÍDCI.
 4. Výherce soutěže bude o výhře informován do 3 dnů od skončení soutěže. Za účelem zaslání výhry bude výherce požádán o zaslání kontaktních údajů. Výhra bude následně odeslána do 7 dnů od ukončení soutěže. Pokud výherce nedodá potřebné údaje do 7 dnů od ukončení soutěže, výhra propadá a výherce na ni ztrácí nárok.
 5. Na výhru nevzniká právní nárok.
 6. Výherce soutěže uděluje vstupem do soutěže pořadateli souhlas se zpracováním osobních údajů nezbytných pro účast v soutěži podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.
 7. Pořadatel si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže ty soutěžící, kteří porušují pravidla. Rozhodnutí pořadatele je neměnné.

 

V Holubicích dne 21.11.2018