DOVOLENÁ OD 12.7. - 28.7. v těchto dnech nebude fungovat zákaznická linka ani expedice. Děkujeme za pochopení.

NAPIŠTE JEŽÍŠKOVI

Napis Jeziskovi

 

Soutěž byla ukončena!

Děkujeme všem za zapojení do soutěže, potěšilo nás množství příspěvků. Výhru získávají tito soutěžící:

 • Veronika Sochorová
 • Andrea Minářová
 • Barbora Malá
 • Irča Havlová
 • Linda Chen
 • Libuše Kalčíková

 

Gratulujeme!

Informace pro výherce: Do zpráv naší FB stránky nebo na e-mail info@zapnap.cz napište svou doručovací a e-mailovu adresu a to nejpozději do 7 dnů od data zveřejnění tohoto příspěvku, aby výhra nepropadla. Poté, co od vás adresy obdržíme, zašleme vám výhru a to nejpozději do 14 dnů.

Těšíme se na vaši zprávu.


Soutěž na www.facebook.com/zapnapcz

Napište Ježíškovi, který spací pytlíček byste chtěli svému děťátku dopřát. Pište rovnou do komentáře, a to pouze jednu z uvedených možností: SOVIČKY, OPIČKY, PRINCEZNY, DIVOKÝ ZÁPAD, PIRÁTI nebo MEDVÍDCI. 

6.12.2018 vylosujeme 6 výherců.


Pravidla soutěže „Vyhraj spací pytel s nožičkami“

 1. Pořadatelem soutěže je společnost Enovato s.r.o., se sídlem Holubice 395, 683 51 Holubice, IČ: 07158343 zapsaná v obchodním rejstříku vedeného Krajského soudu v Brně oddíl C, vložka 106524 (dále jen pořadatel).
 2. Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem. Facebook nenese za soutěž žádnou odpovědnost. Veškeré dotazy nebo komentáře musí být směřovány na pořadatele soutěže.
 3. Soutěž probíhá v období od 25.11.2018 do 5.12.2018 do 23:00 hodin na stránce facebook.com/zapnapcz. Soutěžící se do soutěže zapojí, když napíše do komentáře jednu z uvedených možností: SOVIČKY, OPIČKY, PRINCEZNY, DIVOKÝ ZÁPAD, PIRÁTI nebo MEDVÍDCI.
 4. Výherce soutěže bude o výhře informován do 3 dnů od skončení soutěže. Za účelem zaslání výhry bude výherce požádán o zaslání kontaktních údajů. Výhra bude následně odeslána do 7 dnů od ukončení soutěže. Pokud výherce nedodá potřebné údaje do 7 dnů od ukončení soutěže, výhra propadá a výherce na ni ztrácí nárok.
 5. Na výhru nevzniká právní nárok.
 6. Výherce soutěže uděluje vstupem do soutěže pořadateli souhlas se zpracováním osobních údajů nezbytných pro účast v soutěži podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.
 7. Pořadatel si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže ty soutěžící, kteří porušují pravidla. Rozhodnutí pořadatele je neměnné.

 

V Holubicích dne 21.11.2018