Příběhy našich zákazníků: Už své dítě v noci nepřikrývám

1. sleep_coach-1024x683 - kopie

Už své dítě v noci nepřikrývám

 

Dlouho jsem bojovala s tím, jak udržet v teple svého dvouletého syna, který se ve spánku často otáčí a odkopával si peřinu. Budil se několikrát za noc a já jsem ho musela neustále chodit kontrolovat a přikrývat. Manžel spal, malý spal a já jsem si připadala jako zombie. Přestěhovat jej z ložnice do dětského pokoje byl můj každodenní úkol, ale co by rodič pro své dítě neudělal! Byla jsem si ale vědoma, že toto mé noční stěhování nemůže trvat věčně, únava byla velká a potřebovala jsem se v klidu vyspat.

Začala jsem pátrat online jak to řeší ostatní maminky, které mají doma malé fotbalisty. Trochu se mi ulevilo, když jsem zjistila, že v tom nejsem sama. Prý to řeší skoro každá maminka. Dostala jsem radu, že mám vyzkoušet dát malého do takového klasického spacího pytle se zipem vpředu. Z toho se opravdu nedokázal odkopat. Zkusila jsem to, ale moc dlouho tam nevydržel, hlavně hned jak se vzbudil, musel z postýlky ven a zakopával. Do pytle už nechtěl ani za oplatek.

Byla jsem si jistá, že musí existovat něco na trhu, jen jsem nevěděla jak to mám “vygooglit”. Za pár týdnů jsem narazila na sdíleni na FB, kde byla i fotka toho zázračného pytle s názvem "Dětský spací pytel s nožičkami". Konečně něco, co nám pomohlo! Už žádné další noční vstávání. Dítě spí v klidu a teple až do rána.

Lenka Spáčilová